החלקה ברזילאית


החלקה ברזילאית לעיצוב השיער המושלם

החלקה ברזילאית במספרת אבי ודניאל

לקוחות רבים של מכוני עיצוב וטיפוח שיער אינם מבינים לעומק מהי החלקה ברזילאית, מה הן היתרונות שלה לעומת סוגי אחרים של החלקות שיער וכיצד היא מתבצעת. לפני שנכנסים אל עובי הקורה, חשוב לזכור כי החלקות מן הסוג הזה פרצו אל חיינו רק בשנים האחרונות. עד לפני עשור לא ניתן היה לבצע החלקה אשר תחזיק מעמד גם אחרי מספר ימים, וברוב המקרים ההחלקות היו צריכות להיות מטופחות ומתופעלות על בסיס כמעט יומי. בנוסף, הייתה את האופציה של הפן אשר תפקידו היה להחליק את השיער אך לשעות בודדות בלבד – וגם זה במקרה הטוב. החלקות ברזילאיות או יפניות שינו את התמונה, וכיום כל נערה, אישה או גבר יכולים ליהנות מהחלקות שיער ברמה הגבוהה ביותר. המגמה הזו של מעבר אל החלקות שיער מקצועיות אינה קיימת רק בישראל, אלא בכל העולם. מומחים טוענים כי ההחלקה הברזילאית עצמה חדרה אלינו רק לאחר שכבשה ערים רבות בארצות הברית ובאירופה. כיום למעצבים וספרים רבים ניסיון בהחלקה ברזילאית, ולכן כל אחד מאיתנו צריך לדעת כיצד לנצל את היתרונות שלה.

אופן הפעולה של החלקה ברזילאית

ביצוע החלקה ברזילאית

החלקה ברזילאית למעשה פועלת על ידי ציפוי השערה בחומר מיוחד אשר שומר עליה ישרה. לעומת החלקה יפנית, אשר משנה את מבנה השערה, ההחלקה הברזילאית פועלת מבחוץ באמצעות חומר בשם קרטין. מבחינת זמן התהליך, החלקה ברזילאית אורכת בין שעה וחצי לשעתיים וחצי של טיפול וזאת לעומת שלוש או ארבע שעות של ההחלקה היפנית. יתרון גדול נוסף של החלקה ברזילאית נוגע למשך ההשפעה: ניתן ליהנות מהתוצאות של החלקה מהסוג הזה עד שבעה חודשים, כשבין היתר אפשר לצבוע את השיער, לחפוף ולשטוף אותו ולמעשה להתנהג איתו בצורה רגילה לגמרי כבר ארבעה ימים אחרי סיום הטיפול. לעומת החלקה יפנית, אשר כאמור משנה את מבנה השערה לצמיתות ומחייבת טיפול נוסף רק על שיער חדש, ההחלקה הברזילאית למעשה מתפוגגת מהשיער בצורה טבעית. כמו בכל החלקה, גם לאחר החלקה ברזילאית מומלץ לעשות שימוש בתכשירי טיפוח משלימים. תכשירים מהסוג הזה ניתן למצוא כמעט בכל מספרה או מכון לעיצוב שיער, וכדאי להתייעץ עם איש מקצוע לפני שמחליטים באיזה סוג של טיפול להתחיל.

האם החלקה ברזילאית מתאימה לשיער מכל סוג?

חשוב לציין כי החלקה ברזילאית היא פתרון מצוין עבור שיער פגום מכל הסוגים, שיער מסולסל או גלי, וכמובן שיער יבש או מנופח. הברק המלווה את ההחלקה הברזילאית משנה לחלוטין את מראה השיער וכפועל נלווה גם את הביטחון העצמי, ולכן מומלץ מאוד לבצע החלקה ברזילאית וליהנות מתהליך שיקום תקין ובריא לשיער. גם המחירים של ההחלקה הברזילאית מהווים פונקציה בהחלטה, משום שהטווח אינו גבוה ונחשב לסביר במיוחד בתחום העיצוב. אם תרצו, תוכלו גם לצבוע את השיער לפני התחלת ההחלקה ולאחר מכן תוכלו גם לבצע הארכת שיער.

מי יכול ליהנות מטיפול החלקה ברזילאית?

גם מי שכבר עבר החלקות שונות כמו קליאופטרה או יפנית יכול לבצע החלקה ברזילאית, וליהנות מיתרונות השיטה הרבים. עם זאת, חשוב לזכור שלא להרטיב את המים או לאסוף אותו בגומייה ארבעה ימים לאחר הטיפול. בסיום ארבעת הימים ניתן לעשות הכל עם השיער, ואף להיכנס איתו לבריכה או לים מבלי לשנות ולא בקצת את המראה הזוהר. במידה והשיער בכל זאת נרטב במשך ארבעת הימים הראשונים, מומלץ לייבש אותו במהרה בעזרת מייבש, מחליק קרמי או טיטניום על מנת לא לפגוע בתוצאה הסופית.

 החלקה יפנית או ברזילאית

 איפה מומלץ לעשות החלקה ברזילאית

 יתרונותיה של ההחלקה הברזילאית

 מחירים ועלויות

גלריית תמונות החלקה ברזילאית

החלקה יפנית זה תהליך כימי שמשנה את השיער לצמיתות. לאחר ההחלקה השיער מקבל מראה חיוני, מבריק ונעים למגע. ההחלקה מיועדת בעיקר לשיער טבעי ולא פגום.

בהחלקה ברזילאית משתמשים בקראטין אשר, חוץ מההחלקה, מזין ומשקם את מבנה השיער. מסיבה זו החלקה ברזילאית היא פתרון מצוין עבור שיער פגום או יבש.

החלקה ברזילאית או יפנית

 

 

כיום בישראל ישנם סלונים ומספרות רבות אשר מציעות שירותי החלקה ברזילאית , מהבדיקה שערכנו עולה כי לא כל מעצבי שיער יודעים ומיומנים לבצע אותה בצורה מקצועית ומומחית.
 מספרת אבי ודניאל מזמינה אתכם לקבל מידע והמלצות על מקומות לעריכת
החלקה ברזילאית במרכז ומקומות מומחים להחלקה ברזילאית בראשון לציון

סלון לעיצוב שיער "אבי ודניאל"  הינו מקום מקצועי שמתמחה מזה שנים רבות בתחום החלקות שיער. בסלון "אבי ודניאל" תוכלו לקבל החלקה ברזילאית שכבר שינתה את החיים עבור מיליוני לקוחות מרוצים.

למי מתאימה החלקה ברזילאית

החלקה ברזילאית יתרונות

החלקה ברזילאית קראטין

 החלקה ברזילאית היא הדור הבא של הטיפוח. היתרונות של החלקה ברזילאית מגוונים,התהליך קצר יחסית, המחירים סבירים והתוצאה מושלמת עבור כל סוג שיער לפרק זמן ארוך של עד שבעה חודשים

כמה עולה החלקה ברזילאית

החלקה ברזילאית מחיר

כמה עולה החלקה ברזילאית

החלקה ברזילאית לפני אחרי

תמונות החלקה ברזילאית

 

 

    

 

 

 

חדשות האתר
ברוכים הבאים לאתר אבי ודניאל...

אבי ודניאל - טלפונים: 03-9641948 , 03-9566788 , רחוב ירושלים 12 ראשון לציון
החלקה יפנית | המספרה | אודותינו | החלקות שיער | מרכז יופי שלנו | עיצוב שיער | החלקה יפנית - יוקו סיסטם | החלקה יפנית - קוואנטום | סרטונים | חידוש החלקה יפנית | המלצות | גלריה | החלקה ברזילאית | הפקות אופנה מקוריות | טיפול משקם לשיער | תוספות שיער | צרו קשר.
נט-סטייל אתרים בע"מ - בניית אתרים, פרסום בגוגל, קידום אתרים בגוגל
באתר זה תוכלו לקרוא על החלקה יפנית לשיער, כמה עולה החלקה ברזילאית, תסרוקות כלה.
Copyright © 2001-2014 Net-style. All rights reserved.